به گزارش صبح توس؛ سردار حسین اشتری شب گذشته در همایش بصیرت‌افزایی فرماندهان عالی رتبه نیروی انتظامی که در مشهد برگزار شد با تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) به فرماندهان عالی رتبه ناجا و خانواده‌های آنان و جمعی از فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح که توفیق حضور در مشهد مقدس و زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) را یافته و در این همایش شرکت کردند خیر مقدم گفت.

فرمانده ناجا افزود: حجم کار در نیروی انتظامی بسیار گسترده، سنگین و سخت است و کارکنان ناجا با روحیه جهادی و انقلابی به وظایف و تکالیف خود عمل می‌کنند و آنچه محور و پشتیبان موفقیت‌های روزافزون پلیس در عرصه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی است حمایت خانواده عزیز کارکنان است.

اشتری خاطرنشان کرد: امنیت نقش موثری در پیشرفت و توسعه کشور دارد چرا که در نبود امنیت هیچ کاری اعم از اعتقادی، اقتصادی و فرهنگی به پیش نمی‌رود.

فرمانده ناجا گفت: مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا در فرمایشات خود به نقش همسران مدیران در موفقیت آنان اشاره داشتند و ما نیز بر این اساس به نوبه خود از خانواده‌های این عزیزان تشکر می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی و به ویژه آسیب‌های فضای مجازی در کشور و ضرورت پیش‌بینی‌های علمی و پیشگیری آگاهانه در این زمینه اشاره و گفت: همه کارکنان و فرماندهان عزیز نیروی انتظامی نه تنها در حریم خانواده خود باید مراقبت صحیح داشته باشند بلکه در جامعه نیز برای کاهش و پیشگیری از آسیب‌ها باید آگاهانه و هوشیارانه عمل کنند.

اشتری گفت: نیروی انتظامی تامین کننده نظم و امنیت در داخل کشور است و در اقصی نقاط کشورمان  با خدمت صادقانه و حضور مقتدرانه برای پوشش ماموریت‌های متنوع و برقراری امنیت اهتمام و تلاش جدی دارد که این شاخصه اصلی کار پلیس است.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری و عنوان افتخار آمیز «مجاهدان فی سبیل الله» برای کارکنان نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود:کارکنان نیروی انتظامی فداکارانه و ایثارگرانه به وظایف خود عمل می‌کنند و در سیل اخیر نیز نقش خود را به خوبی ایفا کردند که فرمانده معظم کل قوا  در این رابطه فرمودند نیروی انتظامی خوش درخشید.

اشتری  در بخش پایانی اظهارات خود گفت: باید همه ما تلاش کنیم تا به فرمایش ولی امر مسلمانان جهان، پلیس در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم و این تکلیف مقدس و سنگینی است که اهتمام و جدیت لازمه تحقق آن است.

انتهای پیام/