سرهنگ پاسدار داریوش کوکبی، فرمانده ناحیه مسلم مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس اظهار کرد: با توجه به منویات رهبری در خصوص جنگ اقتصادی و ضرورت کمک به معیشت قشر مستضعف جامعه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با کمک خیرین و مردم انقلابی مشهد سعی در حذف و کاهش این محرومیت‌ها در مناطق کم برخوردار دارد.

وی افزود: در همین راستا 200 بسته معیشتی از محل اقدامات فرهنگی و محرومیت‌زدایی سپاه امام رضا(ع) و با کمک خیرین تأمین شده که امروز در مناطق حاشیه شهر مشهد، منطقه شهرک شهید رجایی، شهرک شهید باهنر، محله مهرآباد، پور سینا و روستای رضویه توزیع شد.

کوکبی با تأکید بر ضرورت کمک تمام اقشار مردم جهت نابودی محرومیت‌ها در مناطق حاشیه شهر مشهد، تصریح کرد: این اقلام شامل برنج، روغن، کنسرو ماهی، رب گوجه‌فرنگی، ماکارونی، قند، شکر و نبات است که بین 200 خانواده کم بضاعت توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مسلم مشهد ادامه داد: ارزش ریالی هر بسته معیشتی حدود 2 میلیون ریال است و پیش بینی می‌شود حدود 1000 نفر از این بسته‌ها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه توزیع بسته‌های معیشتی محدود به این زمان نمی‌شود، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و به امید خدا و با کمک خیرین قصد داریم هر سه ماه این بسته‌ها را در مناطق حاشیه شهر مشهد توزیع کنیم.

انتهای پیام/