به گزارش صبح توس؛ داوود حاتمیان، فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با کشف 6 تن گندم احتکار شده در سطح این شهرستان، گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان رشتخوار از اقدام فردی سودجو در یکی از مناطق این شهرستان که اقدام به احتکار مقادیر قابل توجهی گندم در یک انبار کرده بود، باخبر شدند.

وی در ادامه با تاکید بر رسیدگی سریع ماموران نیروی انتظامی این شهرستان در رابطه با موضوع احتکار، افزود: ماموران پس از شناسایی انبار با هماهنگی مقام قضائی با همراهی ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، به محل موردنظر رفته و در بازرسی از انبار شناسایی شده بیش از آن۶۰۰ تن گندم احتکاری را کشف کردند.

حاتمیان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این محموله را بیش از 8 میلیارد ریال برآورد کرده اند، یادآور شد: در این رابطه یک متهم شناسایی، دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی در این شهرستان معرفی شد.

فرمانده انتظامی رشتخوار در پایان با اشاره به ورود جدی نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با پدیده احتکار و قاچاق گفت: شهروندان گرامی در سرتاسر شهرستان می توانند هرگونه اخبار در خصوص احتکار یا قاچاق را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی تا ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز با متخلفین برخورد لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/