حجت‌الاسلام مهدی طائب، در گفت‌وگو با صبح توس؛ از صدور فرهنگ انقلاب اسلامی به سایر کشورهای جهان خبر داد و گفت: اعتراضات مردمی جلیقه زردهای فرانسه موسوم به شنبه‌های سیاه نمونه‌ای از صدور انقلاب است که حتی دستگاه امنیتی فرانسه، شعارهای معترضان را الهام گرفته از شعارهای اول انقلاب ایران برمی‌شمرد.

وی در ادامه اصالت و هدف انقلاب اسلامی را مقدمه سازی برای ظهور امام زمان (عج) خواند و گفت: راه رسیدن به این هدف همان جمله معروف امام خمینی (ره) است که فرمودند اسرائیل باید از بین برود.

فرمانده قرارگاه عمار، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: البته رژیم منحوس صهیونیستی 25 سال آینده را نمی‌بیند و آمریکا هم به یمن داشتن رئیس‌جمهوری به نام ترامپ، سقوط را به چشم خود خواهد دید و فروپاشی او نزدیک است.

حجت الاسلام طائب تبیین کرد: ازجمله خدمات ارزنده ترامپ، روشن کردن هویت واقعی داعش و طالبان برای جهانیان بود؛ او در سخنرانی انتخاباتی خود خانم هیلاری کلینتون را عامل ایجاد این گروهک‌های تروریستی دانسته بود.

وی تمام دعوای غرب با ایران را بر سر به رسمیت شناختن اسرائیل دانست و عنوان کرد: از نظر آمریکا، ایران باید ضمن پذیرش ابرقدرتی او، اسرائیل را به رسمیت شناخته و شراکت عربستان در خاورمیانه را هم قبول کند.

فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به تحرکات اخیر آمریکا در منطقه و اعلام جنگ با ایران گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، نه مذاکره‌ای با آمریکا صورت می‌گیرد و نه جنگی با او به راه خواهد افتاد؛ ما به‌هیچ‌عنوان از جنگ استقبال نخواهیم کرد، اما اگر جنگی به راه بیافتد مقتدرانه و با صلابت در برابر دشمن خواهیم ایستاد.

حجت الاسلام طائب تأکید کرد: از نشانه‌های شکست آمریکا در برابر ایران، راه‌اندازی جنگ اقتصادی است تا با ایجاد نارضایتی مردم از مسئولین، سبب بروز مشکلات و درنهایت فروپاشی نظام شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: البته این توطئه آن‌ها به لطف خدا همانند سایر دسیسه‌ها عاقبتی جز شکست ندارد و مردم بصیر و استوار ایران اسلامی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، بار دیگر پوزه دشمن را به خاک می‌رسانند.

انتهای پیام/