به گزارش صبح توس؛  صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین محلی و فرهنگیان شهرستان رشتخوار مراسم تکریم از زحمات 6 ساله محمد قاسم پور مدیر اسبق آموزش وپرورش شهرستان رشتخوار در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشتخوار برگزار شد.

محمد قاسم پور مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه و هفته اصناف در جمع معلمان و مسئولین این شهرستان، با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یکی از بزرگترین نهادها خدمتی در کشور است، گفت: با کار جهادی در حوزه های مختلف آموزشی در سطح شهرستان رشتخوار به همت خیرین در طی چند سال گذشته کارهای بزرگی صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه عدالت آموزشی در سطح شهرستان امروز در اوج خود است، افزود: عدالت آموزشی و پرورشی یکی از برنامه خوبی بوده که در طی چند سال گذشته صورت گرفته است، امروز به همت و همکاری های صورت گرفته محرومترین روستاهای شهرستان از عدالت آموزشی برخوردار شدند.

قاسم پور با تاکید بر اینکه مجموعه آموزش و پرورش و دانش آموزان شهرستان رشتخوار طی چند سال گذشته موفق به کسب مقام های مختلفی در سطح استان و کشور با همت کار و تلاش مدیران و معلمان شده‌‌اند یادآور شد: بالاترین رشد میانگین معدل استان در رشته های مختلف در 4 سال متوالی یکی از افتخارات آموزش وپرورش شهرستان رشتخوار است.

وی همچنین با اشاره به پیگیری های موفقیت آمیز در جهت برگزاری کنکور سراسری در سطح شهرستان گفت: با پیگیری های صورت گرفته با توجه به مشکلات دانش‌اموزان امسال برای سومین سال متوالی کنکور سراسری را برگزار خواهیم کرد.

وی همچنین از بهره مندی کامل مدارس این شهرستان از سیستم گرمایشی استاندارد خبر داد و در ادامه تصریح کرد: امروز به همت همکاری خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار هیچ مدرسه ای در سطح شهرستان نداریم که از بخاری نفتی یا سیستم گرمایشی غیر استاندارد استفاده کند.

انتهای پیام/