به گزارش صبح توس؛ علیرضا رزم حسینی عصر امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در شهرستان بردسکن برگزار شد، با بیان اینکه امیدواریم آثار واقعی طرح مثلث توسعه اقتصادی را در شهرستان بردسکن ببینیم، اظهار داشت: در چهل سال گذشته دولت‌ها خدمات خوبی به نظام و انقلاب داشته‌اند.


وی با تأکید بر اینکه ریش‌سفیدان به‌خوبی خاطر دارند که چه امکاناتی حضور داشت و امروز در همه روستاها جاده برق آب اینترنت و خدمات دیگر داریم، خاطرنشان کرد: در کنار این امکانات نیز کاستی‌هایی وجود دارد.


استاندار خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: در حوزه امنیت، امنیت پایدار خوبی داریم و دامنه نفوذ جمهوری اسلامی ده‌ها هزار کیلومتر آن‌طرف‌تر رفته و عده‌ای به عشق امام، رهبری و اسلام هزینه و فداکاری می‌کنند و این یک افتخار برای هر ایرانی است.


وی با بیان اینکه در حوزه اقتدار سیاسی با توجه به برگزاری تمام انتخابات حرف برای گفتن داریم، اذعان کرد: اگر با مردم به گفتگو بنشینیم و مردم را در جریان امور قرار دهیم مردم به ما اعتماد می‌کنند و اگر مردم واقعیت‌ها را ببینند قطعاً همراهی خواهند کرد.


رزم حسینی با تأکید بر اینکه ۸۵ درصد روستاهای خراسان رضوی تحت پوشش گاز هستند اما چرا جامعه روستایی کاهش پیداکرده‌اند، افزود: قرار بود این خدمات زیربنایی باعث ماندگاری روستایی در روستا شود و اگر قرار بود روستاها تخلیه شود چرا این خدمات زیربنایی به روستاها عرصه شد.


وی با بیان اینکه کارهای فرهنگی در جهت توسعه اقتصادی تأثیر جدی خواهد داشت، عنوان کرد: سرمایه‌گذاران جزو مجاهدین اقتصادی هستند و افرادی که شغل ایجاد می‌کنند و مردم را توانمند می‌کنند مجاهد هستند.


استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه کاهش بیکاری باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد، تشریح کرد: معین‌های اقتصادی باید کسب‌وکار را در مناطق روستایی با آموزش و مشارکت مردم و دولت رونق دهند.


وی وحدت شهرستانی، همراهی ارکان حکومت و گسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی را از جمله ارکان توسعه مثلث اقتصادی فرهنگی دانست و ابراز کرد: بخش فرهنگی در مثلث توسعه اقتصادی گسترش پیدا خواهد کرد و مردم باید در جریان این امور قرار گیرند.


انتهای پیام/