به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار، گفت: مدیران حضور پررنگ در نماز جمعه داشته باشد، امروز عدم حضور برخی از مدیران در شهرستان رشتخوار و رفت و آمد آنها باعث جلوگیری از پیشرفت شهرستان خواهد بود.

 

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه دهه کرامت در رابطه با برگزاری جشنواره رضوی، گفت: جشنواره رضوی فرصت مناسبی جهت شناخت هر چه بیشتر زندگی ائمه اطهار علیهم السلام است، این جشنواره در سطح شهرستان رشتخوار نیز پیگیری به وسیله مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان اطلاعیه لازم در این رابطه به عموم مردم اطلاع رسانی می شود.

 

 

وی در رابطه با مشکلات پیش آمده در معرفی برخی از مسئولین در سطح شهرستان رشتخوار، به مسئولین متذکر شد و گفت: امروز انتخاب برخی از مسئولیت ها در سطح شهرستان رشتخوار با نگاه به سمت مسئولین تراز اول شهرستان انجام می شود، امروز هر شخص انقلابی که توان انجام مسئولیتی را در امور مربوطه را داشته باشد باید در آن کار از وجودش استفده شود.
 

وی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و برخی تبلیغات های انتخاباتی در سطح شهرستان، گفت: کسانی که قصد کاندید شدن برای نمایندگی مجلس را دارند، به مردم وعده که توان انجام آن را ندارند، ندهد، چرا که در قبال آن وعده مسئول و مدیونند، مردم در مواجه با وعده های انتخاباتی باید انسجام و وحدت را همیشه مد نظر داشته باشند، امروز برخی با تشکیل اتاق فکر و فرستادن کاندیدهای مختلف به میدان به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.
 

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه در رابطه با نشست اخیر برخی از سران کشورهای عربی در عربستان سعودی بر علیه ایران، گفت: هدف عربستان سعودی از جمع کردن کشورهای ضعیف عربی، کشورهایی که از آنها پول می گیرند، ایجاد موج ایران هراسی و به نحوی مقابله کردن با ایران اسلامی است، کشور به اصطلاح مسلمان عربستان به جای اتحاد با ایران و مسلمانان به دنبال دوستی و اتحاد با دشمنان اسلام است.

وی در ادامه  در رابطه با دروغگویی های رئیس جمهور آمریکا ترامپ، گفت: رئیس جمهور آمریکا تاکنون ۱۰ هزار و صد و یازده دروغ گفته، که برخی از خبرنگاران اظهار کردند دروغ گفتن ترامپ از نفس کشیدن او بیشتر است، به گفته مقام معظم رهبری نشانه های افول موریانه وار در آمریکا ظاهر شده است، افول اقتصادی، سیاسی و قدرت انتخاب نرم، انتخاب ترامپ به عنوان یک مسئول نشان از ضعف آمریکا است.

وی در  رابطه با سفر اخیر نخست وزیر ژاپن به ایران گفت: سفر اخیر نخست وزیر ژاپن به کشور به دنبال منافع اقتصادی این کشور بوده است، از زمان ملی شدن صنعت نفت ایران، ژاپن با ایران در ارتباط بوده است.

 

انتهای پیام/