به گزارش صبح توس؛ محمد صادق براتی صبح امروز در جلسه شورای راهبردی دهه کرامت استان که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: در ایام تعطیلات عید سعید فطر همه امکانات برای خدمت رسانی به زائران مهیا شد و اقدامات خوبی به همت دستگاه های اجرایی انجام گرفت.  

وی افزود: با توجه به ارزیابی های انجام گرفته از نتیجه برنامه های سال گذشته دهه کرامت، دستگاه های عضو 8 کمیته ذیل شورای راهبردی باید در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت گام بردارند. 

سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه ویژه برنامه های دهه کرامت امسال باید در راستای شعار سال باشد، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید از اجرای برنامه های تکراری پرهیز کرده و در تدوین ویژه برنامه های دهه کرامت، خلاقیت و نوآوری را مدنظر قرار دهند. 

وی ادامه داد: در اجرای ویژه برنامه های دهه کرامت باید مردم نقش پررنگی داشته باشند و نهادهای متولی در جهت پشتیبانی از ظرفیت های مردمی تلاش کنند.

براتی همچنین بر لزوم تقویت نظارت ها برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها تاکید کرد و گفت: نباید اجازه داد که در نتیجه سوء استفاده های شخصی در حوزه اصناف و بازار، برای زائران بارگاه منور حضرت رضا(ع) در دهه کرامت، نارضایتی ایجاد شود.

وی اظهار کرد: به فرمانداران شهرستان های در مسیر ابلاغ شده است که ستادهای شهرستانی را تشکیل داده و برنامه ریزی های لازم را برای استقبال شایسته از زائران بارگاه منور رضوی در دهه کرامت انجام دهند.

انتهای پیام/