به گزارش صبح توس؛سرهنگ قدیر مصرخانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تشریح دو پرونده دستگیری سوداگران مرگ و عاملان کلاهبرداری در این شهرستان گفت: پس از اطلاع از خبری مبنی بر توزیع موادمخدر توسط افرادی سودجو در سطح شهرستان، پی گیری موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با تحقیقات گسترده میدانی،خودروی پژو۲۰۶حامل موادمخدر را دریکی از محلات سطح شهر ردزنی و خودرو موردنظر را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

وی با بیان اینکه ماموران در ادامه این عملیات،خودرو را متوقف و ضمن دستگیری۲سرنشین آن در بازرسی از این خودرو مقدار۵کیلو موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند افزود: متهمان دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره شناسایی عاملان کلاهبرداری نیز خاطر نشان کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان قوچانی مبنی بر کلاهبرداری ۲۵میلیون ریالی از وی توسط فردی ناشناس، موضوع شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت که در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا مشخص شد شاکی اقدام به خرید یک راس اسب از طریق یک سایت واسطه ای کرده که سارقان پس از دریافت۲۵میلیون ریال وجه به عنوان پیش پرداخت،اقدام به مسدود کردن شناسه کاربری شاکی کرده و پاسخگوی وی نمی باشند.

سرهنگ مصرخانی در پایان بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات صورت گرفته پس از هماهنگی قضایی متهم را دراستان اردبیل شناسایی و با دستور مقام قضایی,پرونده جهت دستگیری متهم به صورت نیابتی به دادسرای مربوطه ارسال شد.

انتهای پیام/