به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با اشاره به اینکه انسان های کافر هیچگاه نباید بر مسلمین سیطره پیدا کنند، اظهار کرد: نباید در تعاملات جهانی شاهد پیوند قلبی با کفار باشیم.

 

امام جمعه سرخس با بیان اینکه در رابطه با مدیریت جامعه اسلامی ایمان شرط اول است، افزود: یک مدیر در جمهوری اسلامی باید ایمان و باور به وعده های الهی داشته باشد.

 

وی عنوان کرد: متاسفانه برخی از دولت‌های مرتجع عربی ضد آیات قرآن عمل می کنند و نه تنها به استکبار جهانی و صهیونیست دل بسته اند، بلکه برای سیطره کفار بر مسلمین پول هم خرج می‌کنند.

 

حجت الاسلام بختیاری در ادامه با تاکید بر اینکه طرح «معامله قرن» یک خیانت بزرگ به ملت فلسطین است، افزود: متاسفانه زمینه این خیانت بزرگ را دولت‌های مرتجع عربی همچون سعودی و امارات فراهم می‌کنند.

 

خطیب نماز جمعه سرخس تصریح کرد: امروز در راهپیمایی روز جهانی قدس و به وسیله این سلاح، مردم آزاده جهان با شجاعت و بصیرت این پیام را به استکبار جهانی و نوکران او دادند که به هیچ عنوان معامله قرن محقق نخواهد شد.

 

امام جمعه سرخس اضافه کرد: مستکبران امروز با طرح معامله قرن این هدف را دنبال می‌کنند که فلسطین را از نقشه جغرافیایی به طور کامل حذف و او را محدود کنند؛ یکی از شروط مستکبران هم در این معامله ننگین خلع سلاح گروه های فلسطینی از جمله حماس است.

 

وی با اشاره به اینکه رژیم سعودی امروز مجری اقدامات اسرائیل در منطقه شده است، تاکید کرد: گنبد آهنین اسرائیل امروز به یک گنبد عنکبوتی تبدیل شده و از طرفی هسته های مقاومت در اوج قدرت هستند.

 

حجت الاسلام بختیاری با بیان اینکه قدرت مطلق از آن خداوند است، بیان داشت: آمریکا و نوکرانش نه یک ابر قدرت بلکه یک ابر جنایتکار هستند.

 

خطیب نماز جمعه سرخس خاطرنشان کرد: طرح معامله قرن آمریکایی – صهیونیستی ترامپ و بازی روانی که علیه ایران اسلامی به راه انداخته قطعا محکوم به شکست است و تئوری نقشه مرد دیوانه دیگر جواب نمی‌دهد.

 

امام جمعه سرخس در پایان با تاکید بر تصویب قوانینی در مجلس شورای اسلامی برای ورود جوانان انقلابی و جهادی به عرصه های مدیریتی کشور گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی بایستی قوانینی را برای ورود جوانان انقلابی و جهادی به عرصه مدیریتی کشور تصویب کنند تا پست‌های حساس کشور حتی تا سطح وزرا به دست مدیران جوان، انقلابی و جهادی بیفتد.

انتهای پیام/