به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: روز قدس یعنی جبهه بندی در برابر استکبار و فرزند نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی که این جبهه بندی حقیقت و واقعیت دین اسلام است و آن کسانی که در این جبهه بندی حضور ندارند یقینا از جبهه اسلام بیرون هستند، زیرا حقیقت اسلام مبارزه با ظلم و استکبار است.

 

وی افزود: جبهه حق همیشه نقطه مقابل با طاغوت است و اگر کسی در حبهه حق حضور ندارد یعنی در جبهه طاغوت است لذا باید امت اسلامی در روز قدس بر علیه استکبار بخروشد و حرکت کوبنده ای بر علیه مستکبران جهان رقم بزنند

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هر کسی که دل در گرو اسلام دارد در هر کجای عالم باشد در روز قدس باید مخالفت خود را با رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار اظهار بدارد.

 

وی بیان کرد: امروز همه امت اسلامی که دل بسته اسلام ناب محمدی (ص) هستند موظفند جبهه مقاومت را تقویت تا دین الهی در سراسر عالم حاکم و از طاغوتبان نام و نشانی نباشد و این همان هدف نهایی مبارزه امت اسلامی است.

 

امام جمعه تربت حبدریه گفت: برای رسبدن به این هدف نهایی باید یک حرکت راهبری رقم بزنیم و تنها راه رسیدن به این هدف و غلبه بر فرزند نامشروع استکبار اتحاد امت اسلامی است که باید همفکر با هم ید واحده شوند تا بر دشمن پیروز شوند زیرا تفرقه و نفاق امت اسلامی را از این هدف دور نگه می دارد.

انتهای پیام/