به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری در این مراسم اظهار داشت: شهرستان خلیل آباد دارای جمعیت ۵۲ هزار نفری است که در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و... حضور چشمگیری داشته و دارند.

وی با بیان اینکه رویکرد و شغل اصلی مردم شهرستان خلیل آباد کشاورزی است، خاطرنشان کرد: در خلیل آباد بیش از 12 هزار بهره برداری کشاورزی دارد که بیش از 215 هراز تن محصولات باغی و زارعی تولید می کنند.

فرماندار سابق خلیل آباد با تاکید بر اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی قدم های ارزنده ای در شهرستان برداشته شده است، تصریح کرد: افتتاح اولین بیمارستان شهرستان، افزایش خانه های بهداشت روستایی و شهری، افزایش 13 هزار متر مربع فضای آموزشی و... در چهار سال گذشته رخ داده است.

وی با بیان اینکه شهرستان خلیل آباد نیز نیازمندی های دیگری دارد، اذعان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام، عدم وجود شهرک صنعتی، نوسانات قیمت ها در واحدهای تولیدی، دوبانده شدن جاده بردسکن به خلیل آباد، تکمیل سایت اداری شهرستان و... نیز از جمله نیاز های شهرستان است.

 

مدیران در جهت برخورداری شهرستان از اعتبارات نفت و گاز و استقلال ادارات تلاش کنند

غلامرضا توکلی در این مراسم با بیان اینکه بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری امروز کشور نیاز به تقوا و همدلی دارد، اظهار داشت: شهرستان خلیل آباد مردان و زنان دلیر و غیرتمندی در خود پرورش داده که باعث افتخار نظام و انقلاب هستند.

وی با تاکید بر اینکه خلیل آباد ۲۸۵ شهید و بیش از ۴۰۰ جانباز را تقدیم نظام و انقلاب کرده است، خاطرنشان کرد: بالاترین حضور در انتخابات در ادوار گذشته مربوط به خلیل آباد است.

رئیس شورای شهر خلیل آباد با بیان اینکه این شهرستان دارای بیش از ۱۶ هزار هکتار باغات زراعی است، تصریح کرد:شهرستان خلیل آباد را می توان به عنوان یک کارخانه تولیدی در نظر گرفت که مردم آن همواره در حال تولید محصول های مختلف هستند و کار کردن برای این مردم یک افتخار است.

وی با اشاره به اینکه توسعه پایدار ارتقاء ظرفیت های شهرستان باید در دستور کار باشد، اذعان کرد: کشاورزی یکی از محورهای توسعه شهرستان است باید به دنبال توسعه کشت های گلخانه ای و تقویت حوزه گردشگری باشیم.

توکلی با تاکید بر اینکه اگر از فرصت ها استفاده نکنیم مطمئناً منابعی را از دست خواهیم داد، عنوان کرد: در گام دوم باید یک حرکت جهادی اتفاق بیفتد و تعاملات بین دستگاهی در اوج باشد و مشارکت مردمی نیز باید باشد.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: زیبنده مردم شهرستان نیست که از منابع ملی نفت و گاز محروم باشد، امیدواریم با تلاش مدیران شاهد برخورداری شهرستان از اعتبارات نفت و گاز و همچنین استقلال ادارات در شهرستان باشیم تا مردم طعم خوب خدمت را بیشتر بچشند.

 

سوء مدیریت ها ریشه بسیاری از مشکلات کشور است نه تحریم ها

مجتبی همتی در این مراسم اظهار داشت: شهرستان خلیل آباد به همت همه همکاران در شورای تامین، حوزه قضایی و انتظامی شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و در هیچ یک از شاخص ها و جرائم شاخص استان حائز هیچ رتبه ای نشده که این یک نعمت برای شهرستان است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: این سایه امنیت چیزی جز تعامل بین دستگاه های قضایی، انتظامی و نظامی و تامینی نیست و همچنان این نهضت ادامه خواهد داشت.

رئیس دادگستری خلیل آباد با بیان اینکه عملکرد خوب یک مسئول باید راه و الگو برای سایر مدیران باشد، تصریح کرد: مردم داری و پاسخگو بودن یک مدیر و یک فرماندار یک نعمت است که باید الگو قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به برخی مشکلات کشور، اذعان کرد: در متن اجتماع هستیم و ریشه همه مشکلات ناشی از تحریم ها نیست و ناشی از سو مدیریت ها است و بسیاری از سو مدیریت ها نیز ناشی از برخی قانون گذاری ها است.
در بحث ثبت نام خودرو ساعت ده سایت باز می شود.

وی با بیان اینکه به طور مثال تاثیر بازار خودرو از بازار دلار و سکه بیشتر است و نمایندگان باید این موضوع را حل کنند، عنوان کرد: افرادی از خانواده ضعیف و مستضعف هستند که تمام موجودی خود را گذاشته تا یک خودرو بخرد ولی بازار آشفته نیز این فرصت را از آن ها گرفته است.

در پایان این مراسم از زحمات 4 ساله مجتبی شاکری تجلیل و ابراهیم قاسمپور به عنوان فرماندار خلیل آباد معرفی شد.

انتهای پیام/