به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام قاسم روان‌بخش صبح امروز در سبزوار با بیان اینکه برخی با القای دوراهی جنگ و صلح در راستای پیاده کردن اسلام حداقلی در کشور هستند اظهار داشت: اسلام حداقلی شیوه‌ای از اجرای اسلام است که مطابق میل غرب بوده و در آن‌کسی به مسائل دنیای اسلام توجه ای نکرده و تنها به عبادات فردی پرداخته می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از اهدافی که در حال حاضر دشمن با تحرکات خود در منطقه به دنبال آن است، کشاندن مجدد ایران پای میز مذاکره بوده تصریح کرد: اعزام ناو هواپیمابر آمریکایی تنها هیاهویی است که برخی لیبرال‌های داخلی با استفاده از آن در فکر سوق دادن کشور به سمت خواسته‌های غرب و راه انداختن جریان مذاکرات و برجام های بعدی هستند.

 

روان‌بخش در ادامه با بیان اینکه همان‌طور که رهبری گفتند هیچ انسان عاقلی روی نقاط قوت خود مذاکره نخواهد کرد ادامه داد: مذاکراتی که از پیش نتایج آن مشخص است و تنها خواسته غرب برچیدن قدرت موشکی ایران خواهد بود.

 

معاون موسسه امام خمینی (ره) با بیان اینکه متأسفانه جریان سازش در کشور به دنبال اعطای امتیازات دیگری علاوه بر امتیازاتی هستند که در برجام دادند ادامه داد: مهم‌ترین خواسته ایران در برجام برچیده شدن تحریم‌های ظالمانه بود که علی رقم  انجام تعهدات ایران این مهم از سوی غرب اتفاق نیفتاد.

انتهای پیام/