به گزارش صبح توس؛  سردار ماشاالله جان نثار، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه در تشريح اين خبر گفت: دو قاچاقچی مواد مخدر طی دو عملیات جداگانه در حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد دستگیر شده و از آن ها جمعا بیش از 30 کیلوگرم مواد افیونی کشف شد.

وي افزود: با توجه به اشرافیت اطلاعاتی مرزبانان سرزمین خورشید و پس از بررسی های انجام شده در پست مراقبت و کنترل مرزی هفده شهریور از یک دستگاه خودروی تریلی مقدار 15 کیلو و 200 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین فشرده و شیشه که بطرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف شد و خودروی مورد نظر توقیف و راننده دستگیر شد تا برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

عالی ترین مقام مرزبانی استان همچنین بیان داشت: مرزبانان این فرماندهی با اشرافیت اطلاعاتی یک قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کرده و از وی 15 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق را کشف کردند. 

سردار جان نثار در پايان خاطر نشان كرد: مرزبانان استان خراسان رضوی در سنگرهاي حفاظت از حريم مرزي شبانه روز در حال دفاع از سر حدات ایران اسلامی مي باشند و ما اميدواريم با ايجاد امنيتي پايدار و جلوگیری از قاچاق موادمخدر، جوانان کشور عزیزمان را از گرایش به این بلای خانمان سوز مصون داریم.

انتهای پیام/