به گزارش صبح توس؛حسن نوری صبح امروز در برنامه زنده رادیویی «شهربهشت» که از صدای خراسان رضوی پخش شد، اظهار کرد: با هدف احیای هویت محلات و آشنایی شهروندان با هویت محلی خود، برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در سال گذشته را برنامه‌ریزی کردیم.

وی با تاکید بر اینکه بایستی در راستای مطالبات اجتماعی شهروندان گام برداریم، افزود: پس ارزیابی در خصوص مطالبات شهروندان صورت گرفت و برگزاری مسابقات در دو بخش خانم و آقا برنامه‌ریزی شد.

معاون سلامت و تربیت‎بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با تاکید بر توسعه مسابقات برای امسال، بیان کرد: علاوه بر فوتسال، مسابقات گل کوچیک نیز احیاء شد. همچنین مسابقات والیبال، بسکتبال و هندبال به کمک هئیت‎های فوتبال استان و شهرستان ساماندهی شد.

5 بوستان و 13 منطقه میزبان خانواده‌های مشهدی در شب‌های ماه رمضان
نوری با اشاره به اینکه ضرورت دارد در کنار روزه‎‏داری تقویت جسم نیز مد نظر قرار گیرد، خاطرنشان کرد: هم اکنون در 5 بوستان و 13 منطقه سفره‎های ساده افطاری را برای خانواده‎ها مهیا کردیم و تمام بازی‌های مورد نیاز اعضای خانواده را تدارک دیدیم تا همه استفاده لازم را ببرند.

وی ضمن اشاره به مشارکت 308 تیم در حوزه فوتسال، گفت: این تیم‌ها مرکب از 8 عضو هستند که استقبال خوب شهروندان را از مسابقات به نمایش می‎گذارد.

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: در حوزه والیبال با مشارکت هیئت والیبال استان 20 تیم در حوزه آقایان و بانوان شرکت دارند.

نوری ادامه داد: در رشته بسکتبال نیز 28 تیم مشارکت کردند و در رشته هندبال 18 تیم از شهروندان مشهدی حضور دارند.

وی با تاکید بر اینکه تلاش شده نشاط اجتماعی در برگزاری مسابقات ورزشی دنبال شود، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم اقبال و نبازهای مردم ساماندهی شود.

انتهای پیام/