به گزارش صبح توس؛ سردار ماشالله جان‌نثار ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: درراستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود مواد افیونی به داخل کشور، مرزبانان این فرماندهی موفق شدند طی یک هفته گذشته مقادیری مواد مخدر را کشف و در این رابطه 3 قاچاقچی را دستگیر کنند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی افزود: در این عملیات مرزبانان این استان با اشرافیت اطلاعاتی و نیز رصد شبانه‌روزی تحرکات مرزی موفق شدند بیش از 213 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کرده و عاملان قاچاق این بلای خانمان‌سوز را دستگیر و برای تشکیل پرونده راهی مراجع ذی‌صلاح کنند.

وی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی مرزبانان، عنوان کرد: مرزبانان هنگ سرخس موفق شدند طی هفته گذشته 4 قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز را کشف و در این رابطه نیز 2 نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

جان‌نثار  ادامه داد: امروز مرزداران خراسان رضوی با توکل به خدا و ائمه اطهار (ع) و تلاش‌های شبانه‌روزی توانسته‌اند امنیت پایداری را در مرزهای استان ایجاد کنند، بنابراین قاچاقیان مواد مخدر  و سلاح بدانند که در مرزهای این استان نمی‌توانند نقشه شوم خود را عملی کنند.

انتهای پیام/