به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام علی‌اصغر امینی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان که با حضور گسترده مردم روزه‌دار در محل مسجد و مصلای نماز جمعه بردسکن برگزار شد به تذکرات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام اشاره کرد و از دولت و سران قوا خواست تذکرات و دستورات مقام معظم رهبری را در تمامی حوزه‌ها عملیاتی کنند.

وی همچنین اظهار داشت: ملت ایران در مقابل هنجارشکنان سکوت نخواهند کرد و از قوه قضائیه درخواست داریم مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی و سیاسی داشته باشد.

وی ضمن تأکید بر خرید محصولات داخلی و استمرار آن، خاطرنشان کرد: مردم در همه زمینه‌ها از اسراف کردن پرهیز کنند و به شایعات در فضای مجازی توجه نداشته باشند و در تأمین کالاها به‌اندازه موردنیاز خریداری کنند.

خطیب جمعه بردسکن با بیان اینکه گزینه اصلی ملت ایران مقاومت است تصریح کرد: مذاکره با امریکا سم مهلکی است و مسئولان نباید به فکر مذاکره با امریکا باشند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها به روز ملی جمعیت اشاره کرد و افزود: کثرت جمعیت در قدرت سیاسی ایران نقش تأثیرگذاری دارد و باید بر بحث فرزند آوری در جامعه تأکید شود.

امینی با بیان اینکه کاهش جمعیت از نقشه‌های دشمنان است و ما نباید با کاهش جمعیت در میدان دشمن بازی کنیم، اذعان کرد: متأسفانه برخی از مسئولان حل مشکلات کشور را در فرزند کمتر می‌دانند که در واقع حرف دشمنان را مطرح می کنند.

انتهای پیام/