به گزارش صبح توس؛ حسين دهقان پور صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: تجميع خطوط 110 به مركزيت استان از حدود 10 روز پیش باهدف یکسان‌سازی خدمات، پاسخگويي مطلوب و تكريم شايسته شهروندان انجام‌شده است كه قطعاً رضایت‌مندی بيشتر شهروندان را نيز در پي خواهد داشت.

وي خاطرنشان كرد: شهروندان در زمان تماس با 110 اپراتورهاي مستقر در مركز استان پاسخ داده و همكاران بلافاصله مراتب را جهت حضور پليس به شهرستان ابلاغ می‌نمایند كه لازم است با عنایت به این‌که اين طرح چند روزی بيشتر از اجراي آن نمی‌گذرد نكاتي را در زمان تماس با 110 ازجمله بيان نام شهرستان، آدرس دقيق و در صورت اطلاع نام يگان حوزه استحفاظي مانند کلانتری، پاسگاه نظامی و ... به جهت تسريع اعلام تا گشت‌های 110 سریع‌تر در محل حاضر و خدمت‌رسانی نمايند.

دهقان پور تأکید كرد: رضایت‌مندی و اعتمادسازي از اهداف نيروي انتظامي است و اميدوارم بتوانيم با كمك و همدلي و مشاركت شهروندان امنيت پايداري را در سطح شهرستان رقم‌زده ضمن این‌که شماره تلفن دفتر نظارت همگاني پليس 197 آماده دريافت انتقادات و پیشنهاد‌های شهروندان در رابطه با عملكرد پليس است چرا كه مبناي تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها نظرات شهروندان محترم هست.

انتهای پیام/