جواد رادمرد در گفتگو با خبرنگار صبح توس با انتقاد از وضعیت موجود در شهرداری قوچان گفت: پس از طرح 12 سوال از سوی بنده و پاسخ های شهردار قوچان، یک سوم اعضای شورای شهر بصورت کتبی اعلام کردند که از پاسخ های شهردار قانع نشده اند.

وی با بیان اینکه نامه مکتوب این سه عضو، روز گذشته در دفتر شورای شهر ثبت شد، ادامه داد: در پاسخ های شهردار قوچان و مقایسه آن با وضعیت وجود شهرداری، تناقض وجود دارد، به عنوان مثال وی اعلام کرده که پیمانکار بازار دام و احشام  یک و نیم میلیارد ریال بدهی دارد اما طبق نامه امور مالی این بدهی حدود 54 میلیون تومان می باشد.

وی افزود: در بخشی از پاسخ های شهردار عنوان شده است که به دلیل استخدام های فامیلی صورت گرفته طی سال های گذشته، ماهانه بیش از پنج میلیارد ریال به شهرداری هزینه اضافی تحمیل می شود و این در حالیست که اگر قانون کار معیار قرار بگیرد می بایست بیش از 300 نفر بصورت بی ضابطه استخدام شده باشند که این رقم با واقعیت موجود و تعداد نفراتی که به کارگیری شده است، تناقض دارد.

عضو شورای شهر قوچان تصریح کرد: در پروژه عمرانی ساخت پیاده رو و فضای سبز در حدفاصل میدان آزادی تا میدان الغدیر اعتبار پروژه 420 میلیون تومان بوده و علیرغم اینکه  اعتبار پروژه توسط شهردار تا 600 میلیون تومان افزایش یافته و متاسفانه بازهم بخشی از موارد ذکر شده در شناسنامه پروژه از جمله ساخت آلاچیق برای استراحت مسافران و زائران انجام نشده است.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود در شهرداری قوچان، معتقدیم شهردار می بایست استیضاح شود، تصریح کرد: از نظر بنده تک تک پاسخ های شهردار غیر منطقی و بازی با کلمات بوده و سه عضو از هفت عضو شورای شهر از پاسخ های وی قانع نشده اند و این موضوع را نیز بصورت مکتوب به دفتر شورای شهر اعلام کرده ایم.

علی شکفته، عضو دیگر شورای شهر قوچان در پاسخ به خبرنگار ما گفت: از نظر بنده برخی از پاسخ های شهردار به سوالات مطرح شده واقعا غیرمنطقی و غیر قابل قبول است و بنده نیز رسما و بصورت مکتوب اعلام کرده ام که از پاسخ های شهردار قوچان قانع نشده ام.

وی افزود: در شرایطی قرار داریم که حقوق فروردین ماه و اضافه کاری برخی کارگران پرداخت نشده و از نظر عمرانی حتی نتواسته ایم کمترین خواسته شهروندان که لکه گیری و آسفالت خیابان ها است را برآورده کنیم و بخاطر این شرایط واقعا شرمنده شهروندان و کارگران هستیم.

انتهای پیام/