به گزارش صبح توس؛ پدیده و سپاهان در شرایطی به مصاف هم رفتند که تیم های دوم و چهارم جدول رده بندی بودند و به پیروزی و کسب سه امتیاز می اندیشند تا رتبه خود را بهبود بخشند؛ با این وجود نتایجی در پایان 5 دیدار 5 تیم ابتدایی جدول رده بندی کسب شد که شاهد هیچ تغییری در رتبه آنها نبودیم.

یعنی مثل هفته گذشته پرسپولیس، سپاهان، پدیده، استقلال و تراکتورسازی رتبه های اول تا پنجم جدول رده بندی را در اختیار دارند و همچنان در هفته آینده برای رسیدن به رتبه ای که هنوز برای آنها مهیج است، تلاش خواهند کرد.

پدیده در مصاف با سپاهان خیلی زود روی فرار مهربان به پنالتی دست یافت و هنوز بازی به دقیقه 5 نرسیده بود که با ضربه پنالتی امین قاسمی نژاد به گل برتری دست یافت ولی در دقیقه 53 نیمه دوم، ارسال محمد کریمی و ضربه سر علی قربانی بازی را به تساوی کشاند.

پس از اینکه شاگردان یحیی گل محمدی گل تساوی را دریافت کردند، همه جانبه برای رسیدن به گل تساوی حمله کردند  اگرچه موقعیت های زیادی هم ایجاد کردند ولی آنها در نهایت با یک سد مواجه می شدند و آن هم کسی نبود جز پیام نیازمند که این روزها در اوج آمادگی به سر می برد، تا این بازیکن مانع از شکست سپاهان در مشهد شود و تکلیف قهرمان لیگ را هم به هفته آخر بکشاند.

انتهای پیام/