به گزارش صبح توس؛ سردار محمد كاظم تقوي صبح امروز در نشست خبری در تشريح اين خبر گفت: در پي ردزني هاي گسترده اطلاعاتي و كسب  سرنخ هاي دقيق مبني بر حمل محموله سنگين مرفين از استان هاي جنوبي كشور به مقصد استان  خراسان رضوي  و استان هاي شمالي كشور، مثلث پليسي با حضور جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوي ، فرماندهي انتظامي شهرستان سبزوار و اكيپ هاي عملياتي فرماندهي انتظامي استان سمنان تشكيل شد.

وی افزود: ساعت  22:39 دقیقه روز گذشته پليس در مسير جاده روداب به سبزوار ،3 خودروي حامل محموله مواد افيوني و راه پاكن را در دامنه كمين خود به محاصره در آورد و سوداگران مرگ كه قصد مقاومت و فرار از صحنه را داشتند با پاتك مسلحانه ماموران انتظامي زمين گير شدند.

سردار تقوي اظهار داشت: در اين عمليات 3 خودروي نيسان وانت ، يك خودروي پژو پارس و يك پژو 405 كه راه پاك كن محموله مواد افيوني بود را توقيف و با دستگيري 5 قاچاقچي  يك تن و 550 كيلو گرم مرفين كشف شد.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي گفت: در این عملیات 2 تن از سوداگران مرگ که به ضرب گلوله پليس زخمي شده بودند  به يكي از مراكز درماني مشهد انتقال يافته که علی رغم تلاش پزشکان يكي از آنان  جان خود را از دست داد.

تقوی اظهار داشت: تحقيقات در اين باره ادامه دارد.

انتهای پیام/