به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در نشست تقدیر از کارگران شهرستان خلیل آباد، اظهار داشت: کارگران فعالان عرصه تولید و اشتغال هستند که در خط مقدم اشتغال قرار دارند.

وی با بیان اینکه هر شخصی که در راه اقتصاد و اشتغال تلاش کند قطعا مجاهد راه اقتصاد و اشتغال هستند، خاطر نشان کرد: کارگران گردانندگان چرخه تولید در جامعه هستند و تولید به واسطه حضور کارگران رونق پیدا می کند.

فرماندار خلیل آباد نقش کارگران را در تحقق شعار سال بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: ظرفیت های بسیار خوبی در سطح شهرستان داریم که می تواند با استفاده از این ظرفیت ها به موفقیت های خوبی برسیم.

وی با تاکید بر اینکه حل معیشت کارگران نیز از مواردی است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود، اذعان کرد: در جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی در نقطه نقطه کشور هستیم و دشمن تمام توان خود را برای به زانو در آوردن ملت ایران به کار بسته است.

شاکری با بیان اینکه با وحدت و انسجام در تمام بخش ها نیز می توان توطئه های دشمنان را خنثی کرد، افزود: بیمه و پرداخت به موقع حقوق کارگر باید در دستور کار مدیران کارآفرینان و افرادی که با جامعه کارگری ارتباط دارند باشد.


عدم توجه به قانون کار در عقد قرارداد با کارگران از مشکلات کارگران است
کاظم امیری در این مراسم با بیان اینکه دو مولفه اصلی اقتصاد پویا و شکوفا، نیروی انسانی و سرمایه اقتصادی است، عنوان کرد: اگر نیروی انسانی جایگاه و شغل دائم نداشته باشد قطعا در تحقق رونق تولید با مشکل روبرو خواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه امنیت شغلی کارگران نیز بسیار حائز اهمیت است، تشریح کرد: عدم توجه به قانون کار در عقد قرارداد با کارگران نیز از جمله مشکلات کارگران است.

رئیس اداره برق خلیل آباد با بیان اینکه دهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی صنعت برق به صورت سنتی نام‌گذاری شده است، ابراز کرد: صنعت برق یکی از مهمترین صنعت های کشور است ولی متاسفانه در تقویم‌کشور به صورت رسمی ثبت نشده است.

انتهای پیام/