به گزارش صبح توس؛ محمد رضا دارابی،رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد  صبح امروز در مراسم افتتاح بخشهای جدید بیمارستان تخصصی جراحی عروق علوی اظهار کرد: هم اکنون چند بیمارستان تک تخصصی دیگر زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعالیت می کنند که از آن جمله می توان به بیمارستانهای زنان ام البنین(س)، چشم خاتم الانبیاء(ص) و اعصاب و روان ابن سینا اشاره کرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بیماران نیازمند به جراحی عروق از استانهای خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، گلستان و سیستان و بلوچستان در بیمارستان علوی پذیرش می شوند که این موضوع مسئولیت همکاران ما در بیمارستان علوی را برای ارائه خدمات به شکل مطلوب، سنگین تر می کند.

دارابی با اشاره به حمایت های خیران در افتتاح بخشهای جدید بیمارستان علوی گفت: دانشگاهیان با علم خود و خیران و نیکوکاران با حمایت بیشتر و ثروت خود می توانند نیازهای مردم را در حوزه بهداشت و درمان برطرف کنند‌.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان شد: بیمارستان تک تخصصی جراحی عروق علوی که شمال و شرق کشور را پوشش می دهد از ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار است.

بخشهای جدید بیمارستان فوق تخصصی جراحی عروق علوی شامل بخشهای آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، مراقبتهای ویژه دو و تختهای ممتاز امروز طی مراسمی در مشهد افتتاح شد.

انتهای پیام/