به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام رضاعلی عزیزی ظهر امروز در نشست خبری آستان قدس با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد با سعادت صاحب الامر(عج) برنامه‌های متنوعی در اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است، عنوان کرد: ویژه برنامه شب میلاد عصر شنبه ساعت 17 آغاز می شود و با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین ماندگاری و رفیعی و مدیحه سرایی مرتضی طاهری، جعفرملائکه و سیدمهدی رضایی و اجرای تواشیح گروه فدک الزهرا تا ساعت 22:30 ادامه می یابد.

سرپرست معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: طبق سنت هرسال برنامه احیاء شب نیمه شعبان نیز امشب ساعت 1 بامداد در رواق امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در مراسم احیاء امشب حجت الاسلام مهدی ماندگاری به ایراد سخنرانی می پردازد و آیین قرآن به سر را اجرا خواهد کرد و در ادامه امیر عارف دعای کمیل را قرائت می‌کند.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین عزیزی گفت: مراسم پرفیض دعای ندبه نیمه شعبان نیز یکشنبه ساعت 6 صبح در رواق امام خمینی(ره) با نوای مرتضی طاهری برگزار خواهد شد.

وی اعلام کرد: ویژه برنامه جشن روز میلاد نیز ساعت 10 صبح با قرائت قرآن آغاز می شود و با سخنرانی آیت الله سیداحمد علم‌الهدی و مدیحه سرایی همراه خواهد بود.

سرپرست معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی درباره برنامه‌های شام میلاد ابراز کرد: ویژه برنامه شام میلاد خاتم الاوصیاء(عج) نیز از عصر یکشنبه ساعت 17 آغاز می شود و با سخنرانی حجج اسلام و المسلمین ماندگاری و شهاب مرادی و مدیحه سرایی سیدرضا نریمانی و ابوالفضل مشکینی و شعرخوانی سید حمید برقعی تا ساعت 22:30 ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/