به گزارش صبح توس؛ احمدرضا رجب پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ظهر امروز طی تماس تلفنی با اورژانس 115 چناران مبنی بر مصدومیت تعدادی از کارگران ذوب رهام واقع در شهرک صنعتی این شهرستان، بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران ادامه داد: نیروهای اورژانس با حضور در محل، 7 نفر از کارگران این کارخانه را که دچار سوختگی در مناطق مختلف بدن شده بودند را جهت مداوا به بیمارستان ثامن‌الائمه چناران منتقل کردند.

وی با تأکید بر اینکه اقدامات اولیه و ضروری توسط کادر درمانی متخصص و اورژانس بیمارستان چناران انجام شد، ابراز کرد: با توجه به درجه و وسعت سوختگی و نیز وضعیت مصدومان، با دستور پزشک معالج دستور اعزام آنان صادر شد.

رجب پور  یادآور شد: 7 مصدوم توسط یک اتوبوس آمبولانس و یک آمبولانس از بیمارستان برای ادامه درمان به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.

گفتنی است علت بروز این حادثه که منجر به سوختگی شدید 7 کارگر این کارخانه شده است از سوی کارشناسان اداره کار در دست بررسی است.

وی ادامه داد: درجه سوختگی این افراد بین 90 تا 100 درصد یا پنج تا 20 درصد بود و هم اینک همه کارگران آسیب دیده در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا (ع) به سر می برند که حال عمومی شش نفر از آنان خوب اما حال یک نفر دیگر وخیم اعلام شده است.

انتهای پیام/