به گزارش صبح توس؛ سید قاسم یعقوبی در خطبه های نمازجمعه نیشابور در جمع نمازگراران اظهار کرد: ماه شعبان ، ماه تقرب به خداوند است و این ماه بزرگترین مهمانی برای مومنان است.

وی افزود: همه مومنان طالب ظهور هستند اما طالب بودن کافی نیست باید عاشق ظهور باشیم.

امام جمعه نیشابور بیان کرد: در حوزه های علمیه باید از جوانان استفاده شود ، حوزه های علمیه باید به سنگر مبارزه با دشمنان تبدیل شود ، پیام انقلاب اسلامی از طریق حوزه های علمیه در سرتاسر جهان پخش خواهد شد و یکی از پیام رسان های انقلاب اسلامی منبرها و مجالس دینی هستند.

وی ابراز کرد: سپاهیان و ارتشیان در سیل اخیر در کشور مانند زلزله کرمانشاه حماسه آفریدند و جای تقدیر و تشکر از گروه های جهادی و مسئولین را داریم و امروز سپاه در تمام مسائل یار و یاور مردم است.

وی گفت: تاکنون بازاریان ما بالای ۱۰۰ میلیون تومان کمک کرده اند و اقشار مختلف هم همچنین بیش از ۳۰۰ میلیون تومان کمک کرده اند و خوشبختانه تاکنون ۵ کامیون به مناطق سیل زده اعزام شده است.

یعقوبی اظهار کرد: دشمنان نمی توانند عزت ، امنیت ، آرامش و وحدت ما را بببنند ، حرف ها و گربه رقصانی های ترامپ را دیدید و دیدیم که چگونه مردم ایران جواب او را دادند.

وی افزود: سپاه را تروریستی اعلام کردند چون در ایران به دنبال اختلاف بودند و این عامل باعث شد تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محبوب تر از قبل شود.

امام جمعه نیشابور بیان کرد: آمریکا تروریست پرور است و باید از سپاه پاسداران تروریست کش عصبانی شود.

وی ادامه داد: آمریکا ترور ها را در ایران شروع کرد اما سپاه تمام این ترور ها را خنثی کرد ، سپاه جلوی اغتشاشات را در منطقه گرفته است و این گوشه هایی از اهداف آمریکا بود که توسط سپاه نقش برآب شد.

وی ابراز کرد: آمریکا شرکت های چندملیتی را تحریم کرد تا هیچ شرکتی در ایران فعالیت نکند و به همین علت قرارگاه خاتم در کشور بنیان نهاده شد و سپاه پاسداران کار سازندگی در کشور را شروع کرد.

یعقوبی عنوان کرد: تروریست خواندن سپاه به معنای تروریستی خواندن مردم ایران است. 

وی گفت: امیدواریم مراسم روز عطار با توجه به جایگاه وی در شهرستان برگزار شود و در قبال این عالم کوتاهی نشود.