به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: امروز رژیمی که تولد و جایگاهش بر اساس یک تلاش تروریستی بوده و منشاء تروریسم جهان شده و حاکمیت مستکبر و سلطه جوی این کشور در برهه های مختلف تاریخ بشریت دستش به خون میلیون ها نفر الوده شده در اقدامی ابلحانه یک نهاد ارزشی را در جهان اسلام تروریست می خواند.

وی تصریح کرد: باید بررسی شود که نهاد مردمی سپاه در این چهل سال گذشته چه کرده که این مقدار سیاستمداران  سفیه آمریکا را عاصی و عصبانی کرده هر چند خدمات ارزشمند این نهاد انقلابی از بدو تاسیس تاکنون بر هیچ کس پوشیده نیست.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: شکست های متعدد امریکا در این چهل سال از سپاه پاسداران و نقش موثر این نهاد هم در عرصه نظامی و هم تهدیدات و تحریم ها باعث شده تا رییس جمهور آمریکا دست به چنین اقدامی بزند.

عصمتی بیان کرد: آمریکا با اسلحه تحریم و فشار بر علیه ملت ایران قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت اما جریان مردمی سپاه با حضور در عرصه های سازندگی و ارتقای توان دفاعی و موشکی تمام نقشه های آمریکا را خنثی کرد.

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جریان مردمی سپاه در داخل کشور و جهان اسلام  تلاشهای تروریستی آمریکا و همپیمانانش را خنثی کرده، افزود: سپاه پاسداران تجلی همه ارزشهای اسلامی، امروز به مظهر اقتدار جهان اسلام تبدیل شده است.

وی افزود: امروز تفکر مردمی سپاه و بسیج بر محور مقاومت خیمه انداخته و می رود تا آمال صهیونیزم بین المللی و استکبار جهانی را در هم بپیچد.

انتهای پیام/