به گزارش صبح توس؛ درپی گزافه‌گویی رژیم آمریکا و اقدام مذبوحانه کاخ سفید مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، همه آحاد ملت ایران، همدلی و همبستگی خود را با پویش #من_هم_ سپاهی_ام به نمایش می‌گذارند.

 

در همین راستا حاضران در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلیل آباد، به این پویش پیستند و به این اقدام احمقانه آمریکا واکنش نشان دادند.

 

سپاه عامل پیروزی های گسترده انقلاب اسلامی است / اقدام سخیف ترامپ باعث محبوبیت بیشتر سپاه پاسداران شد

مجتبی شاکری در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی با اشاره به اقدام ترامپ مبنی بر تروریست خواند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بیانیه علیه سپاه با روز پاسدار و تشکیل سپاه پاسداران هم زمان شد و وحدت ملت ایران را علیه دشمنان بیشتر کرد و همه یک سپاهی و پاسدار شدند.

 

وی همچنین اذعان کرد: سپاه عامل پیروزی گسترده برای انقلاب اسلامی بوده و قطعاً این اقدام محکوم شده آمریکا، ذره ای از ارزش ها و محبوبیت سپاه کم نمی کند و بلکه این محبوبیت را بیشتر کرده است.

 

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه پاسداران مردان عرصه های سخت نظام هستند که همیشه در عرصه های مختلف حضور تاثیرگذار دارند، عنوان کرد: برای حفظ و حراست از نظام جمهوری اسلامی ایران همه مشارکت و همراهی خواهند کرد و توطئه های دشمنان تا به امروز محکوم بود و قطعا منجر به شکست است.

انتهای پیام/