به گزارش صبح توس؛ صبح امروز اولین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار در سال 98 با محوریت پیشنهادات طرح ها و رفع موانع پیش روی مشکلات اقتصادی شهرستان از جمله رفع موانع پیش رو مجتمع های فولادی با حضور دکتر همتی مدیر کل معادن سنگ معدن خواف و نمایده معین اقتصادی شهرستان رشتخوار برگزار شد.

 

خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار در حاشیه اولین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال ۱۳۹۸ ضمن تبریک ایام ولادت امام حسین علیه السلام روز پاسدار و تبریک ولادت حضرت ابوالفضل علیه السلام روز جانباز با اشاره به حرکت وقیحانه اخیر رئیس جمهور آمریکا در جهت قرار دادن نام سپاه پاسداران ایران در ردیف گروهای تروریسی، گفت: آمریکا خود حامی و موسسه تروریسم در جهان است، امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب ۸۰ میلیون ایرانی جای دارد.

 

وی در ادامه همین مطلب، افزود: سپاه سیلی محکمی در راه مبارزه با داعش در عراق، سوریه، لبنان و افغانستان و در جای‌جای بلاد اسلامی برای ریشه‌کن کردن غده سرطانی در دنیای اسلام انجام داده است، که این موضوع یکی از دلایلی مهمی است که دشمن و حامیان تروریست را عصبانی کرده است.

 

فرماندار شهرستان رشتخوار در ادامه با تاکید بر  حوادث سیل اخیر در برخی از مناطق کشور نیز یادآور شد: در حوادث اخیر بسیجیان، نیروهای نظامی سپاه، نیروهای انتظامی و ارتشی در کنار دولت همه آمدند، گرچه دشمن ما را برای دریافت کمک ها نیز تحریم کرد، اما مردم کاری کردند کارستان و پای کار جانانه ایستادند.

 

عرب با اشاره به فعالیت و آمادگی موکب امام رضا علیه السلام این شهرستان در مناطق سیل زده، گفت: موکب امام رضا علیه السلام شهرستان رشتخوار این آمادگی را دارد که روزانه ۵۰۰۰ غذای گرم را طبخ و بین هموطنان سیل زده توزیع کند.

 

شهرستان رشتخوار با ۶۲ هزار نفر جمعیت دارای دو شهر ۳ منطقه و ۵۷ روستا در ۲۲۰ کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.

 

انتهای پیام/