سرهنگ علی نیک یاد در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: از بدو تأسیس انقلاب اسلامی سپاه پاسداران برآمده از قانون اساسی به‌عنوان یک‌نهاد مردمی در کنار مردم نظام و دولت‌ها بوده و در هر عرصه‌ای به‌عنوان بازوی توانمند نظام اسلامی خوش درخشیده است.

وی با بیان اینکه معتقد است چرا ایالات‌متحده در قرار دادن نام سپاه به‌عنوان یک‌نهاد تروریستی تعلل کرده، افزود: در چندین سال قبل حزب‌الله لبنان مولود سپاه و انقلاب اسلامی به‌عنوان یک گروه تروریستی از سوی آمریکا اعلام شد و ما امروز از این موضوع خرسندیم، چراکه امام راحل فرمودند هرکجا دیدید دشمن به شما لبخند می‌زند بدانید که یک جای کار اشکال دارد و هرکجا دشمن از شما عصبانی بود آگاه باشید که راه صحیح را در پیش‌گرفته‌اید.

نیک یاد خاطرنشان کرد: سیاست‌مداران ایالات‌متحده حامی تروریسم و پرورش‌دهنده تروریسم در جهان هستند و اگر نگاهی به گروه‌های تروریستی یک دهه اخیر بیندازیم به‌خوبی روشن است که گروه‌های تکفیری داعش و القاعده و امثالهم همه از حمایت‌های مالی، لجستیکی و اطلاعاتی امریکا بهره برده‌اند.

فرمانده سپاه تربت‌حیدریه  با بیان اینکه سپاه نقش تأثیرگذاری در مبارزه با تروریسم داشته، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر نقطه‌ای که نظام و انقلاب لازم بداند حضور موفقیت‌آمیز داشته و برای آن هزینه داده، هزینه‌ای که با خون شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همچنین شهدای تروریستی جاده زاهدان می‌توان به آن اشاره کرد.

وی بیان داشت: امروز نظام سلطه از سپاه عصبانی است و باید عصبانی باشد چراکه سبز پوشان غیور انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح کشور توانسته علاوه بر ارتقای قدرت دفاعی و موشکی خود نقش تأثیرگذاری در معادلات منطقه داشته باشد.

انتهای پیام/