رضا شیران خراسانی در گفتگو با خبرنگار «صبح توس» ضمن محکوم کردن اقدام اخیر ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران اظهار کرد: دولت آمریکا باید بداند که دوران قلدری و کدخدا منشی او گذشته و ملت‌های بزرگ جهان فهمیده‌اند نظم جهانی که آمریکا برای دنیا متصور بود ترک برداشته و در حال فروپاشی است.

وی افزود: اعلام مسئله تروریست بودن سپاه از سوی آمریکا دلیلی جز ضعف و زبونی آن‌ها ندارد چراکه نتوانستد با تحریم‌های ظالمانه ملت بزرگ ایران را به‌زانو درآورند و امروز از شدت خواری اقدام به چنین کاری کرده‌اند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس قلب هر ایرانی را مأوا و ملجأ سپاه دانست و گفت: حاکمان جور و ظالمان جهانی بدانند همه ملت ایران پاسدار بوده و هر خانه ایرانی مقری از سپاه است.

شیران خراسانی تأکید کردرفتار و کردار آمریکا در طول این چهل سال بعد از گذشت انقلاب نشان داده دولت آمریکا هم تروریست است و هم تروریست پرور هم منابع مالی تروریست را تأمین می‌کرده و هم در مسائل تنشی و تفرقه‌انگیز نقش دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به لطف الهی آمریکا در این مسئله هم مثل سابق شکست سختی خواهد خورد و ملت ایران پایدارتر و قوی‌تر از گذشته خواهند شد.

انتهای پیام/