به گزارش خبرنگار صبح توس؛ مجتبی شاکری در جمع خبرنگاران در خصوص اقدامات انجام شده ستاد مدیریت بحران شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: تمام معابر، آبراهه ها و محله هایی که احتمال آب گرفتگی بیشتری را دارند توسط شهرداری های کندر و خلیل آباد بازدید و پاکسازی شده اند.

 

وی با تاکید بر اینکه دهیاران، شهرداران و بخشداران این شهرستان در آمادگی صد در صد قرار دارند، خاطرنشان کرد: به منظور استفاده از بخش خصوصی در مواقع بروز بحران نیز شناسایی تمامی ادوات سنگین شهرستان شناسایی شد تا در صورت لزوم با آنها تماس گرفته شود.

 

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان در آمادگی کامل برای خدمات دهی به مسافران، زائران و اهالی شهرستان هستند، تصریح کرد: ستاد اسکان شهرستان و فضاهای آموزشی شهرستان در مرکز شهرستان و بخش مرکزی و ششطراز برای استفاده احتمالی شهروندان تجهیز شده اند.

 

وی با تاکید بر اینکه همه دستگاه ها و نیروهای نظامی، انتظامی، هلال احمر، امدادی و بهداشتی پای کار و کاملا آماده هستند، اذعان کرد: مساجد، تکایا، سالن های سازمان تعاون روستایی و مدیریت بحران نیز آماده برای استفاده در مواقع سیل احتمالی هستند.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان خلیل آباد به کلیه مسافران و مردم این منطقه هشدار داد، از تردد در مسیر و مکان‌هایی که احتمال سیل است، خودداری کنند، عنوان کرد: رانندگان حتما در مسیر تردد خود هشدارهای سازمان هواشناسی را که از طریق رسانه، رادیو، تلویزیون و یا ستادهای مدیریت بحران شهرستان‌ها اعلام می‌شود، مورد توجه قرار دهند و مراقب باشند از حرکت در سیلاب‌ها خودداری کنند.

انتهای پیام/