به گزارش خبرنگار صبح توس؛ سیدمحمد حسینی در جمع اعضای شاخه جوانان و دانشجویان خراسان رضوی جمعیت پیشرفت و عدالت در مشهد اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب یک منظومه سیاسی کامل و جامع است که توجه و عمل به آن می تواند موتور محرک کشور در چهل سال دوم انقلاب باشد.

 

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از نگاه دولت به غرب تصریح کرد: آمریکا قبله آمال دولتمردان است و بخش بزرگی از ضعف کارنامه اقتصادی دولت محصول نگاه به بیرون و غفلت از توان داخلی و ظرفیت منطقه ای ایران است

 

وی همچنین با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به عراق گفت: ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه تجارت و بازرگانی با عراق در زمینه های مختلف وجود دارد و این سفر دیرهنگام انجام گرفت.

 

حسینی عنوان کرد: دولت 90 درصد از بودجه را صرف حقوق و امور جاری کشور می کند و تنها 10 درصد به انجام کارهای عمرانی اختصاص می یاید که بسیار کم است.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم بیان کرد: در شرایطی که دشمن برای تمام کردن کار حکومت، به تحریم و آشوب ها دل بسته بود، رهنمودهای داهیانه رهبری، مشارکت بالای مردم در انتخابات و راهپیمایی ها و بینش سیاسی مردم باعث شکست توطئه ها و سرمایه گذاری های سنگین دشمن شد.

 

حسینی با تاکید بر اینکه حفظ روحیه انقلابی و استفاده از نیروهای جوان گره گشای مشکلات کشور است، اضافه کرد: در حالی که دشمن برای مایوس کردن مردم کشورمان، رو به فضاسازی رسانه ای آورده است، ایران با عقلانیت پیروزی های بزرگی را در منطقه رقم زده است.

 

وی اظهار داشت: اصولگرایان برای موفقیت در انتخابات آینده، یک شورای راهبردی را تشکیل خواهند داد که متشکل از نمایندگان حدود 17 تشکل، جمعیت و حزب سیاسی و جمعی از فعالان سیاسی کشور است.

 

در ابتدای این نشست مجید عسکری از اعضای جمعیت به تبیین ساختار، اهداف و ماموریت های جمعیت پیشرفت و عدالت پرداخت.

انتهای پیام/