سعید باستانی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: در شرایطی که آمریکا و همپیمانانش تحریم های سختی بر علیه ملت ایران وضع کرده اند، بعنوان یک نماینده مجلس معتقدم که می توان با تحریم های ظالمانه نیز مقابله کرد.

 

وی تصریح کرد: مقابله با تحریم های ظالمانه نیازمند آن است که دولت و مجلس تصمیمات سختی برای اصلاح و پیشرفت امور اقتصادی و معیشتی مردم اتخاذ کنند.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین و شاید اساسی ترین این تصمیمات اصلاح نظام بانکی است که پاسخی به مطالبه رهبری برای احیای اقتصاد و رونق تولید است.

 

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از گام های مهم و اساسی تحول در اقتصاد کشور و رونق تولید اصلاح نظام بانکداری است که می تواتد با تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های لازم نیز محقق شود.

 

وی دومین قدم در رونق تولید را اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها عنوان کرد و افزود: قانون هدفمندی یارانه ها به درستی اجرا نمی شود و برای اینکه شاهد رونق تولید و شکوفایی اقتصاد باشیم این قانون نیاز به اصلاح و بازنگری دارد.

 

این نماینده مجلس همچنین از اصلاح قوانین در بخش تولید، بخصوص تولید محصولات کشاورزی، قانون کار و مالیات بویژه مالیات بر ارزش افزوده بعنوان گام های بعدی برای پیشبرد اهداف در احیای اقتصاد و رونق تولید یاد کرد.

 

انتهای پیام/