به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام غری نالیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد،ضمن گرامیداشت سال رونق تولید، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی مانند همیشه بسیار جامع و کامل بود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری توصیه های بسیار مهمی در خصوص سیاست های داخلی و خارجی داشتند، خاطرنشان کرد: امیدواریم اقشار مختلف مردم و مسئولان نیز این فرمایشات را در بخش های مختلف سرلوحه کار خود قرار دهند.

خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری با دقت عمل کنیم زمینه را برای پیروزی و موفقیت در عرصه های مختلف فراهم کرده ایم، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی موفقیت های چشمگیری در عرصه های مختلف داشته است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ سازی و حمایت مردم باعث برداشتن گام های موثر نظام جمهوری اسلامی به سوی پیشرفت شده است، اذعان کرد: حمایت مردم در سال ۹۷ باعث خنثی سازی توطئه های دشمنان شد.

ناهیدی با بیان اینکه ناکامی طرح دشمن در اجرای تابستان داغ از موفقیت های جمهوری اسلامی ایران با حمایت مردم در سال ۹۷ بود، عنوان کرد: ملت ایران با تجربه ای که دارد، پاسخ کوبنده ای به توطئه های دشمنان داد.

وی در پایان تشریح کرد:کشور ایران همه چیز دارد و در برخی از قسمت ها اول هستیم و اگر به درستی مدیریت شود مطمئنا نیاز به خارج از کشور نخواهیم داشت و باید این منابع درست مدیریت و توزیع شود.

انتهای پیام/