به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام محمدعلی رضایی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا و ایادی مزدورش از هر توطئه ای اعم از ترور شخصیت ها، جنگ تحمیلی هشت ساله، فتنه ها، تحریم ها و تهدیدات برای فروپاشی نظام اسلامی استفاده کرد اما به فضل الهی تاکنون نتوانست خللی در حرکت پیشرونده ملت ایران و انقلاب ایجاد کتد.

 

وی افزود: در شرایطی که آمریکا با جنگ و اشغال کشورهای عراق و افغانستان در غرب و شرق ایران قصد پنجه انداختن بر انقلاب اسلامی را داشت اما جبهه مقاومت محاسبات نظام سلطه را بر هم زد و تمام این هزینه ها باعث استحکام زنجیره مقاومت در منطفه شد.

 

قائم مقام نماینده ولی فقبه در بنیاد مسکن خاطر نشان کرد: در ادامه این شیطنت ها داعش را برای اسلام هراسی بوجود آوردند و در سوریه مستقر کردند تا بین ایران و حزب الله و زنجیره مقاومت فاصله بیندازند اما همه این محاسبات و هزینه ها به نفع انقلاب اسلامی و موجب استحکام جبهه مقاومت شده است.

 

خطیب موقت جمعه تربت حیدریه گفت: امروز موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند و همه این پیروزی ها و اقتدار در سایه مقاومت و مجاهدت به دست امده است.

 

رضایی گفت: امروز نباید به حرف های پوج و توخالی عده ای که مشکلات کشور را به آمریکا نسبت می دهند توجه کرد چرا که آمریکا در این چهل سال هر توطئه ای که خواست اجرا کرد اما از دو عنصر رهبری هوشمند و حکیم و مردم همیشه در صحنه غافل شد و به فضل الهی نتوانست در حرکت پیش رونده ملت ایران خللی ایجاد کند.

 

وی با بیان اینکه مشکلات کشور تنها با وحدت همدلی و روحیه جهادی حاصل می شود، افزود: بخش اعظمی از مشکلات اقتصادی جامعه ناشی از سوء مدیریت هاست و ارتباطی به تحریمها ندارد و مسوولان و دولتمردان باید با تدبیر بهتر و نظارت دقیق تر و بیشتر و دلسوزانه در را۶ خدمت به مردم تلاش کنند.

انتهای پیام/