به گزارش صبح توس؛ علی احمدپور شهردار رشتخوار صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید، از راه اندازی اولین بازارچه محلی در این شهر خبر داد و گفت: همزمان با آغاز سال جدید تلاش خواهیم کرد، با راه اندازی اولین بازارچه محلی شهرستان در رشتخوار به استقبال مسافرین نوروزی برویم.

وی در ادامه افزود: نمایشگاه و ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی در رشتخوار به معرفی صنایع دستی و گردشگری، سرو غذاهای محلی، دمنوش ها و داروهای گیاهی و همچنین معرفی محصولات فرهنگی خواهد پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این نمایشگاه سعی برآن شده که از آواها و نواهای محلی نیز استفاده شود، افزود: امیدواریم با استقبال خوب مسافران از این بازارچه این بازارچه به مدت طولانی حفظ و ادامه دار باشد.

شهردار رشتخوار با تاکید براینکه مشارکت شهروندان با شهرداری پیشرفت شهر را به دنبال دارد، گفت: از نخبگان، افراد صاحب فکر و کسانی که می توانند در مباحث مختلف شهری مشاوره و همفکری کنند دعوت می‌شود با مجموعه شهرداری و شورای شهر در جهت پیشرفت و بهتر شهر همکاری کنند.

 

وی همچنین در رابطه با المان های شهری بهار 98 در میادین و ورودی های سطح شهر رشتخوار نیز گفت: با توجه به المان های موجود از سال های گذشته ترمیم و باسازی المان ها انجام و به زودی در سطح شهر نصب خواهند شد.

انتهای پیام