به گزارش صبح توس؛ حسين دهقان پور صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب اخباری مبني بر سرقت خودروهای پرايد در سطح شهرستان نيشابور، پی گیری موضوع به‌صورت ويژه در دستور كار کاراگاهان پليس آگاهی قرار گرفت .

وي افزود: كارآگاهان در بررسی‌های اولیه و ميداني متوجه شدند گزارش‌های ديگري در سطح شهرستان مبني بر سرقت پرايد به مركز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام‌شده است كه با توجه به ايام پاياني سال، عزم كارآگاهان در جهت كشف و دستگيري سارق و يا سارقان احتمالی بيشتر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: كارآگاهان در ادامه با اشراف اطلاعاتی و پس از بازدید یک انبار ضایعاتی و کشف مقادیر قابل‌توجهی وسایل سرقتی خودرو، متهم را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي این فرد را در يك اقدام غافلگيرانه و ضربتي دستگير کردند .

دهقان پور با اشاره به اینکه متهم دستگیرشده 15 فقره سابقه سرقت را در كارنامه خود دارد، بیان داشت: این فرد در مواجهه با ادله و مستندات پليس تاكنون به 17 فقره سرقت خودرو پرايد در سطح شهرستان و سرقت لوازم داخل خودرو و فروش برخي لوازم داخلي آن به يك مال‌خر اعتراف كرد .

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور در پایان با بیان اینکه در این زمینه 18 شاکی تاکنون شناسایی و یک مال‌خر اموال مسروقه نیز توسط پلیس دستگیرشده است، خاطرنشان کرد: تحقيقات از متهمان به‌منظور كشف ساير سرقت‌های احتمالي، ادامه دارد .

انتهای پیام/