به گزارش صبح توس؛ حجت السلام سید قاسم یعقوبی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه نیشابور اظهار کرد: امیدوارم با شرکت در میلاد امام جواد ائمه (ع) و دید و بازدید های نوروز به خدا نزدیک تر شویم و نباید نوروز وسیله ای برای آلودگی مان  شود و کلید تقوا درهای بسته را برای ما باز می کند.

وی افزود: انشالله سال آینده پیروزی های بیشتر نصیب کشورمان شود ، نباید از سختی ها هراس داشته باشیم و ما اگر راه خدا و تقوا را پیش بگیریم ، خداوند پیروزی را نصیب ما خواهند کرد.

امام جمعه نیشابور دشمنی آمریکا را با ملت ایران را بعنوان یک فرصت دانست و ابراز کرد: انشالله با پشتوانه یاری خدا و حضور مردم همیشه در صحنه مشت محکمی بر دهان دشمن خواهیم زد.

وی ادامه داد: دشمنان ما امروز با تمام امکانات و تجهیزات شان، جنگ تمام عیار اقتصادی علیه کشور ما بوجود آورد اند و دشمنی آمریکا با ملت ایران باید به فرصت تبدیل شود.

یعقوبی با اشاره به سفر رئیس جمهور ایران به عراق بیان کرد: سفر رئیس جمهور ایران به عراق و استقبال مردم و مسئولین عزاق از وی این پیام را به ما می دهد که دست خدا با ما است. باید سفر رئیس جمهور آمریکا به عراق و سفر رئیس جمهور ایران به عراق را با یکدیگر مقایسه شود.

وی با اشاره به سخن رهبری مبنی بر اینکه «سخت ترین شکست آمریکا توسط مردم ایران خواهد بود» افزود: سپاه پاسداران بزرگترین مانور پهپادی دنیا را در خلیج فارس برگزار کردند و هیچ ارتشی در دنیا تاکنون رزمایش پهپاد نداشته است.

امام جمعه نیشابور با اشاره به  توزیع ضعیف کالاهای اساسی در شهرستان گفت: شبکه توزیع کالاهای اساسی مان مشکل دارد ، تمام مسئولین می گویند مشکل داریم پس چه کسی باید این مشکل را رفع کند؟ ، مسئولین باید سیستم توزیع کالاهای اساسی خوبی تعریف کنند.

وی گفت: ۱۰ تن گوشت در نیشابور توزیع می خواست بشود در صورتی که مصرف گوشت مردم نیشابور بیش از ۱۰ تن است و نباید بخاطر توزیع گوشت با آبرو و عزت مردم بازی شود.

انتهای پیام/