به گزارش صبح توس؛علیرضا رزم حسینی روز گذشته در نشست اقتصاد مقاومتی سبزوار اظهار کرد:آسیب‌های اجتماعی، مهاجرت روستاییان به شهرها و نظام پیچیده اداری برخی از مشکلات و موانع توسعه کشور است و  مردم بیان واقعیت‌ها را دوست دارند.

وی تصریح کرد : انقلاب اسلامی مبتنی بر مردم  با هدف توسعه و آبادانی، ترویج فرهنگ دینی و کاهش آسیب‌های اجتماعی شکل گرفت.

 استاندار خراسان رضوی گفت: در حوزه سیاسی به لحاظ برگزاری انتخابات در کشورهای منطقه بی‌نظیر هستیم و نظام سیاسی ما از اقتدار بالایی برخوردار است و به لحاظ دفاعی و امنیتی بی‌نظیر هستیم و حرفی برای گفتن در سطح  جهانی دارد.

رزم حسینی با اشاره به سبک مدیریتی کشور در ادوار مختلفت افزود: در دهه پنجم انقلاب نمی‌شود سبک مدیریتی با دهه‌های گذشته یکسان باشد و باید مشارکت مردم در اداره کشور افزایش یابد.

وی ادامه داد: فساد اداری حاصل توسعه بدنه دولت بوده است و نظام اداری باید از تمرکزگرایی به‌سوی تمرکززدایی حرکت کند.

رزم حسینی افزود: نظام دیوانسالاری اداری و افزایش دستگاه‌های موازی هزینه‌های دولت را افزایش داده درحالی‌که باید سازمان دولت کوچک‌تر شود.

استاندار خراسان رضوی گفت: مدیران و مسئولان کشور با شفافیت با مردم سخن بگویند حرف صادقانه با مردم انقلاب را تضعیف نمی‌کند.

در ادامه این نشست 21 تفاهم‌نامه با محور اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال با سرمایه‌گذاری هزار و 86 میلیارد تومان در این شهرستان منعقد شدد.

 اجرای این طرح‌ها جهش اقتصادی مثبتی در سبزوار  ایجاد می‌کند و سبب کسب‌وکار  و ایجاد 4719 شغل در این شهرستان می‌شود.