به گزارش صبح توس؛ علیرضا رزم حسینی شب گذشته در دیدار حجت الاسلام ربانی، رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور اظهار کرد: علمای دین و روحانیت باید در حوزه اقتصادی فرهنگ سازی کنند چرا که در دهه پنجم انقلاب باید معیشت مردم بیش از هر مسئله دیگری مدنظر قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه سرمایه گذار و کارآفرین مجاهد اقتصادی است، افزود: ترویج فرهنگ تکریم مجاهد اقتصادی در جامعه از ضرورت هایی است که عالمان دینی و روحانیون باید در جهت تحقق آن گام برداشته و به دستگاه های حاکمیتی کمک کنند.

استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: خوشخبتانه در طی دو ماه اخیر با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی، همدلی و همزبانی خوبی بین دستگاه های حاکمیتی اعم از دولتی و قضایی در خراسان رضوی شکل گرفته است و می توان به آینده ای درخشان امیدوار بود. 

وی با بیان اینکه دعواهای سیاسی و آفت انقلاب اسلامی به شمار می رود، گفت: تا به امروز همه دولت ها در زمینه ایجاد زیرساخت های خدماتی اقدامات ارزشمندی انجام داده اند اما باید اذعان کنیم که در حوزه توانمندسازی مردم کاری انجام نشده است.

رزم حسینی تاکید کرد: طرح مثلث توسعه اقتصادی یک مدل کارآمد و اجرایی است که خوشخبتانه در منطقه قلعه گنج ضمن توانمندسازی مردم و توسعه جوامه محلی، زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم کرده است. 

استاندار خراسان رضوی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، ۱۰۰ معین اقتصاد مقاومتی برای اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی در استان از بین سرمایه گذاران و شرکت های متقاضی در بخش خصوصی تعیین خواهد شد.

حجت الاسلام ربانی، رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور هم در ادامه این دیدار خطاب به رزم حسینی گفت: ما از شما در استان کرمان خاطرات بسیار ماندگاری داریم و امید می رود با حضور شما اتفاقات ارزشمندی در خراسان رضوی رقم زده شود.

انتهای پیام/