به گزارش صبح توس؛  محمدرضا کلائی در دیدار با مالک باشگاه پدیده شهر خودرو و اعضای هیات مدیره این باشگاه اظهار داشت: خوشحالیم که تیم پدیده شهر خودرو با کسب نتایج خوبش توانسته است نشاط و شور اجتماعی خاصی را به مردم مشهد تزریق کند.
وی ادامه داد: با توجه به مشخص شدن قطعی مالکیت باشگاه و در دست گرفتن سکان آن توسط حمیداوی و مجموعه شهر خودرو خوشبختانه اطلاع داریم که شرایط این تیم نیژ بسیار بهبود پیدا کرده است و می توانیم بگوییم با نتایجی که کسب شده انشالله این تیم می تواند درادامه به لطف خدا و عنایت امام رضا(ع)، آرزوی دیرینه مردم مشهد یعنی کسب سهمیه آسیایی را محقق و بر آورده سازد، هر چند که هنوز هم راهی سخت و طولانی باقی مانده است.
شهردار مشهد افزود: فوتبال به عنوان ورزشی احساسی که بسیاری از جوانان را درگیر کرده، نیازمند توجه و همکاری همگانی است. 
وی با بیان اینکه توسعه در بحث زیرساخت و برنامه‌ریزی برای این تیم بسیار حائز اهمیت است، افزود: کلینیک باشگاه و زمین چمن تمرین از موضوعات مهمی است که باید باشگاه پدیده مدنظر قرار دهد.
کلائی با شاره به اینکه برای تیم فوتبال پدیده زحمت زیادی کشیده شده است، افزود: امیدوراریم باشگاه پدیده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود در مشهد به خوبی استفاده کند و در راستای ارتقاء نشاط اجتماعی به خصوص جوانان مشهدی موثر باشد.
شهردار مشهد خاطرنشان کرد: ما از هیچ کمک و امکاناتی در پیشرفت این تیم دریغ نخواهیم کرد و خواستار این هستیم که تیم فوتبال پدیده سهمیه حضور در جام باشگاه‌های آسیایی را کسب کند.
وی ادامه داد: امیدواریم باشگاه پدیده نیز بتواند در امر استعدادیابی فعالیت جدی تری انجام دهد، هر چند که تیم های پایه این باشگاه نیز نتایج خوبی را گرفتند.

انتهای پیام/