به گزارش صبح توس؛ ابوالفضل فتوحی، صبح امروز در حاشیه برگزاری مراسم یادبود شهدای تروریستی جاده خاش – زاهدان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران 40 سال است که تثبیت شده و برای تشکیل و تثبیت این انقلاب، خونهای زیادی ریخته شده است.

وی با بیان اینکه قطعاً برای صدور انقلاب اسلامی هم باید جانفشانی و فداکاری کنیم که نمونه اش شهدای مظلوم حادثه تروریستی چند روز گذشته است، خاطرنشان کرد: دشمنان کوردل این نظام مقدس، متاسفانه شیرینی و حلاوت حضور شکوهمندانه و غیرتمندانه مردم ایران را در 22 بهمن تلخ کردند.

فرمانده سپاه خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: به یقین سبزپوشانی هستند که راه این شهدای بزرگوار را ادامه دهند و برای حراست از کیان انقلاب و نظام اسلامی جان ناقابل خود را در طبق اخلاص بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه مردم انقلابی و متدین ایران اسلامی بدانند، اگر چه در این حادثه تلخ 27 پاسدار حریم ولایت به شهادت رسیدند ولی تقاص خون این عزیزان گرفته خواهد شد، اذعان کرد: تروریست ها باید چشم انتظار انتقام سخت سپاه، همانطور که وعده داده شد، باشند و این جنایت آن ها بی پاسخ نخواهد ماند.

فتوحی همچنین در پایان تاکید کرد: سایر همکاران این پاسداران مصمم تر از گذشته به این آیه قرآن اعتقاد دارند که انا من المجرمین منتقمون.

انتهای پیام/