به گزارش صبح توس؛ آیت الله سید مجتبی حسینی، نماینده مقام معظم رهبری مد ظله در عراق و نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان در پی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پیام تسلیتی منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحيم

فاجعة كشتار جمعي از دلاوران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران  که پاسداری از مرزهای کشور عزیزمان را به عهده گرفته بودند توسط سیاه دلان و سیاه اندیشان تروریست بار دیگر ضرورت مقاومت و دقت در حراست از مرز و بوم ایران انقلابی را مورد تأکید قرار داد.

   آری آن عزیزان به آرمان بلند خود، شهادت نائل شدند ومورد کرامت ویژه الهی قرار گرفتند. وخون مطهرشان در رگهای جوانان غیور ملت ایران و سایر آزادگان جهان جاری و شور نوی آفرید. ونفرت عموم را از استکبار جهانی و عوامل پلید آنان افزون نمود.

   این جانب این فاجعه دردناک را از جوار مرقد مطهر مولای آزادگان امیر مؤمنان علی علیه السلام به محضر رهبر عزیزمان و ملت غیور، بالأخص به خانواده محترم آن شهیدان تبریک وتسلیت عرض نموده وترفیع درجات شهدا  وشفای مجروحین را از پیشگاه خداوند منان مسألت نموده مراتب همدردی خود را به محضر بازمانگان ابراز می دارم  و صبر جمیل وأجر جزیل برای آنان از درگاه خداوند رحمن آرزومندم.

                                               سید مجتبی حسینی

                                   نماینده مقام معظم رهبری مد ظله در عراق

                                ونماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان 

انتهای پیام/