آیت الله مجتبی حسینی در گفت‌و‌گو با «صبح توس» اظهار کرد: کسانی که انقلاب را به پا کردند انسان‌های مخلصی بودند که در راس آن‌ها امام خمینی(ره) بود؛ اگر حضور رهبری و ملت مسلمان ایران نبود، این انقلاب مانند سایر انقلاب‌ها از میان می‌رفت، اخلاص در عمل باعث شد که شعار نه شرقی، نه غربی پایه سیاست کشور شود.

وی با بیان اینکه آمریکا در هرجایی ورود کند جز فتنه، آشوب و بد خواهی نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود، افزود: بنده به مردم عراق اعلام کردم تا زمانی که پای آمریکا در کشورشان باشد فتنه وجود دارد.

 آیت الله حسینی خاطرنشان کرد: اساس انقلاب ما اسلام است، اگرچه تحرک‌هایی در طول این 40 سال وجود داشته است ولی وقتی مسائل جدی می‌شود، موج عظیمی از مردم همچون 9 دی به میدان می‌آیند که به طور کل فضای فتنه را از میان برد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه علی رغم وجود مشکلات اقتصادی مردم پشتیبان انقلاب هستند ادامه داد: علت اینکه رهبری فرمودند راهپیمایی 22 بهمن امسال از هر سال دیگری پر رنگ‌تر برپا می‌شود به این دلیل است که خطر و تهدید بیشتر است؛ آمریکا می‌داند که قدرت مقابله با ایران را ندارد چرا که ایران قدرت عظیمی است و امکانات نظامی ایران و عامه مردم آن در شرایط خطر ورود جدی دارند.

انتهای پیام/