به گزارش صبح توس؛ صبح امروز و هم‌زمان با  جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زنگ انقلاب در مدارس بجستان نواخته شد. مسئولان شهرستان بجستان با حضور در مدرسه امام خمینی(ره)  شهر بجستان زنگ انقلاب را به صدا درآوردند.

 

در این مراسم حسین ابراهیمی فرماندار بجستان به پیشرفت‌های کشور در طول چهل سال بعد از انقلاب جمهوری اسلامی ایران پرداخت و اظهار کرد: جنس پیشرفت در کشور ایران با بقیه کشورهای منطقه و جهان متفاوت است زیر ا که مردم ما بدون اتکا به بیگانه و در شرایط تحریم به پیشرفت رسیده‌اند و ازاین‌رو این خود زمینه‌ای شده است تا ایران در حوزه زیرساخت قوی و با حداقل تلنگری آسیب نبیند.

 

وی به فتنه‌های بعد از انقلاب پرداخت و گفت: با توطئه‌های دشمنان در کشور ما کم فتنه از ابتدای انقلاب تا به امروز رخ نداده است و یک فتنه از همه این فتنه‌ها برای هر کشوری بالأخص کشورهای عربی کافی بود تا از هم بپاشد  و قرص نانی در آنجا پیدا نشودولی مردم ما با بصیرت و حضور در میدان نگذاشتند این انقلاب که برای آن هزینه‌ها کردند از دست برود. هجمه زیادی به این کشور شد اما با شکست مواجه شدند و  به این دلیل بود که ایران محوری دارد به نام ولایت‌فقیه و تا وقتی‌که ما حول همین محور باشیم مصون و شکست‌ناپذیریم.

 

فرماندار بجستان دانش آموزان و جوانان را آینده کشور دانست و تصریح کرد:  روزی هم سن و سالهای شما برای کشور در جنگ و در پیروزی انقلاب از خود گذشتگی کردند و امروز شما باید در سنگر علم  پیرور راه همین شهدا باشید. و هم چنین برای حفاظت از خودتان  در فضای مجازی مراقبت کنید و با علم در این فضا حضور پیدا کنید تا راه حق را گم نکنید.

 

رئیس شورای تامین بجستان ضمن تاکید به انسجام و اتحاد همه تفکرهای سیاسی در ایران و مردم عنوان کرد: انقلاب ما چهل ساله شد واین در حالی هست دشمن برای نرسیدن به این جشن سنگ تمام گذاشت و هزینه کرد  و این هم به همت مردم،  حضور و خروششان محقق شد و امروز بعد از چهل سال نیازمند اتحاد و انسجام بیشتر هستیم.

 

ابراهیمی خاطر نشان کرد: حربه دشمن حربه اقتصادی است در دوران جنگ تجربه کردیم با رهنورد های مقام معظم رهبری با همکاری مردم از این مقطع هم عبور خواهیم کرد این آخرین راهی است که دشمن دارد  که در این راه نیز شکست سختی خواهد خورد.

 

انتهای پیام/