حجت الاسلام نصر الله پژمانفر، در حاشیه اولین رویداد فعالان بسیج فضای مجازی در گفتگو با صبح توس با تاکید بر حضور فعال جبهه انقلاب در فضای مجازی اظهار کرد: فضای مجازی یک واقعیتی است که امروز با آن مواجه هستیم و اگر بی تفاوت از کنار آن بگذریم و شرایط را برای حضور فعال نداشته باشیم این نه تنها برای ما منافعی ندارد بلکه یک تهدید است.

روحیه جهادی و بسیجی می تواند منجلاب ایجاد شده در فضای مجازی را پاک کند

وی افزود: امروز در فضای مجازی به دلیل اینکه حاکمیت نوانسته خود را نشان دهد و حضور جدی داشته باشد آسیب های فراوانی برای آحاد ملت علی الخصوص برای جوانان و کودکان ایجاد شده که در ورود این عرصه همین روحیه جهادی و گسترده ای که ظرفیت بسیج است می تواند مثل سیلی وارد این فضا شود و این منجلاب ایجاد شده را پاک کند.

حجت الاسلام پژمانفر با اشاره به اینکه می توان تهدیدها را در فضای مجازی به فرصت تبدیل کرد، گفت: برای اینکه حرف های بسیار زیادی در گفتمان انقلاب اسلامی داریم که باید آن ها را به گوش مردم برسانیم و می توان این کار را به شکل های مختلف چه در قالب کلیپ و چه در قالب عکس نوشته به مخاطبین خود در داخل یا خارج از کشور عرضه کنیم.

 نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: امروز در فضای مجازی فرصتی برای اینکه حرف های زمین مانده را به دنیا بگویم ایجاد شده که باید به نحو احسن از آن بهره برد.

گردهمایی فعالان فضای فضای مجازی بسیج خراسان رضوی تمرینی برای یکی شدن است

وی در خصوص اولین گردهمایی فعالان فضای بسیج فضای مجازی خراسان رضوی گفت: این تجمع و این حرکت درواقع یک رزمایشی است که نیروهای توانمند بیاییند کنار همدیگه تمرین کنند و نشان دهند در کشور می شود اقدامات بسیار بزرگی را در کنار یکدیگر مانند قطهرهایی که تشکیل موج می دهند داشته باشیم.

ورود ظرفیت بسیج به فضای مجازی امید و نشاطی را برای مردم ایجاد می کند

حجت الاسلام پژمانفر یادآور شد: این رویداد هم برای تقویت خود مردم موثر است و هم برای کسانی که در فضای مجازی احساس ناامیدی می کنند که کار از کار گذشته و ورود ظرفیت بسیج به فضای مجازی امید و نشاطی را برای مردم ایجاد می کند.

انتهای پیام/