به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه خلیل آباد با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: باید دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف تبیین شود.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون که در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم وقتی دستاوردهای انقلاب را در حوزه های مختلف از جمله استقلال کشور، پیشرفت های نظامی و دفاعی، اقتصادی، آزادی، رشد معنوی و دینی جامعه به خصوص در بین نسل جوان و... با حکومت پلهوی مقایسه می کنیم، متوجه می شویم که پیشرفت های چشمگیر و قابل توجهی به دست آمده است.

خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه موارد زیادی وجود دارد که نشان دهنده رشد و تعالی کشور در زمینه های مختلف است، تصریح کرد: هر عرصه وقتی مورد مطالعه بیشتر قرار می گیرد این نکته را بیان می کند که با توجه به تمام فشار ها و تنگناهایی که از سوی دشمن وجود داشت پیشرفت های قابل توجهی به دست آمده است.

وی با بیان اینکه سرعت پیشرفت علم در ایران، 11 برابر دنیا است، اذعان کرد: ایران تنهاترین تولید کننده پرینتر سه بعدی میکروسکوبی در جهان است و این موارد تنها گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود.

انتهای پیام/