به گزارش صبح توس؛ سردار یعقوبعلی نظری در مراسم «بال فرشتگان» که با هدف پاسداشت  پرستاران ایثارگر و به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات موسسه فرهنگی روزنامه قدس برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تهاجمی که دنیای استکبار علیه انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دارد نباید از هیچ عرصه‌ای غفلت کنیم. 

وی افزود: در این راستا در حالی که در خطوط نبرد و مقاومت حاضر هستیم در عرصه‌های امنیتی نیز باید هوشیار باشیم و حضور دشمن را پاسخ دهیم علاوه بر آن در عرصه‌های فرهنگی هم که پایه و اساس همه سنگرهای ما است باید به وظایف خود عمل کنیم. 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: اگر امروز در عرصه اقتصاد مشکلاتی وجود دارد نباید فرهنگ اقتصادی مبتنی بر اصول انقلاب و اسلام ناب را فراموش نکنیم چرا که پرداخت فیزیکی و مادی به برخی عرصه‌ها ممکن است اگر دقت نکنیم ما را از فرهنگ آن عرصه که پایه و اساس مبارزه ما است، غافل کند. 

سردار نظری با اشاره به اهمیت برگزاری محافل فرهنگی نظیر این شب خاطره، تصریح کرد: برگزاری این یادمان‌ها و برنامه‌های، زمینه‌های فرهنگی را برای همه عرصه‌هایی که ما مامور به حضور در آن هستیم فراهم می‌کند و در این راستا ما بر مبنای فرهنگ و اندیشه‌های انقلاب اسلامی می‌توانیم پاسخ لازم به تهاجمات دشمن را دهیم.

انتهای پیام/