به گزارش صبح توس؛ علی رستمی صبح امروز در بازدید از واحدهای مسکن مهر تربت حیدریه اظهار داشت: از مجموع سه هزار و 278 واحد مسکن مهر در این شهرستان تاکنون یکهزار و 620 واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

 

وی بیان داشت: بر این اساس از این تعداد واحد احداث شده یا نیمه تمام  در این شهرستان 1500 واحد آن فاقد متقاضی است.

 

رستمی رفع مشکلات مسکن مهر را در گرو تشکیل کارگروه ویژه برای شناسائی معضلات آن دانست و افزود: شناسائی و حل مشکلات موجود در زیر ساخت ها و مباحث دیگر نیازمند همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای اجرایی است تا با اهتمام بیشتری این پروژه به پایان برسد.

 

فرماندار تربت حیدریه عمده مشکلات موجود را متوجه پیمانکاران دانست و گفت: از عمده دلایل بروز این مشکلات عملکرد ضعیف و کم توجهی به تعهدات از سوی برخی تعاونی ها و پیمانکاران می باشد که حلاوت و شیرینی خرید ارزان مسکن را به کام خریداران تلخ کرده است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه نیز گفت: عملیات اجرایی مسکن مهر در این شهرستان با ثبت نام و تقاضای 6 هزار متقاضی فاقد مسکن همراه بود که به سه هزار و 287 واحد در زمینی به مساحت 83 هکتار کاهش یافت.

 

مهدی یوسفی مقدم افزود: تعدادی از این واحدها در قالب شرکت تعاونی و تعدادی نیز توسط شرکت های انبوه ساز احداث یا در حال ساخت است.

 

انتهای پیام/